Novinky | Videa

ARCHEONIC

Video | 26.12.16

AWRIZIS

Video | 14.10.16

DYING PASSION

14.10.16

X-CORE

Video | 13.10.16

ROOT - Kärgeräs - Return From Oblivion

29.09.16

MALIGNANT TUMOUR

Video | 20.09.16

SLAYER

Video | 07.09.16

SUBROSA, SINISTRO v ČR

06.09.16

FEASTEM v ČR

06.09.16

JINJER

Video | 06.09.16

Více

Echoes

Live - nejbližší akce

Dabatáze neobsahuje žádný záznam

Tiskové zprávy

Obscene Extreme 2009

Obscene Extreme 2009

16. – 19.07. 09
Svojšice u Přelouče

OBSCENE EXTREME FESTIVAL se za svých deset let existence stal nepřehlédnutelnou veličinou pro všechny vyznavače nejextrémnějších hudebních stylů. Pojem, jehož neznalost u opravdového fanouška grind core, death metalu, crust core, gore grindu a dalších stylů vyvolá snad jen všeobecný údiv a nechápavé protažení tváře. Ano, opravdu se jedná o tak výjimečnou hudební záležitost, že ji není třeba dále uvádět. Vítejte na OBSCENE EXTREME, v ráji každého fanouška té nejrychlejší, nejtvrdší, nejbrutálnější hudby na světě.

Letos nás čeká již jedenáctý ročník, jenž odstartuje další dekádu festivalových klání těch nejextrémnějších kapel z celého světa. A to v počtu neuvěřitelných 60 kapel z 28 zemí a pěti kontinentů. Poprvé nás čekají tři plnohodnotné dny hraní. Avšak největší změnou, kterou pocítí především pravidelní návštěvníci OEF, je přesunutí festivalu do nového areálu ve Svojšicích u Přelouče. Po deseti skvělých letech na trutnovském Bojišti, bylo další pokračování OEF na tomto místě nemožné. Areál ve Svojšicích je však odpovídající náhradou.Svým charakterem je Bojišti velmi podobný a již prověřený velkými festivaly jako jsou Brutal Assault nebo Antifest.

Na co je však třeba se těšit nejvíce, jsou kapely. Letošní sestava je opravdu nabitá, takže si pojďme představit alespoň ta nejzásadnější jména. Hned ve čtvrtek nás čeká opravdová lahůdka, kterou není třeba nijak zvlášť představovat. Jsou to američtí thrash/crossover harcovníci MUNICIPAL WASTE. Těmto budou zdatně sekundovat veselí grind core farmáři BIRDFLESH ze Švédska a gore grindová polská legenda DEAD INFECTION. Nelze opomenout ani velšský death metalový válec DESECRATION a hlavně již tradiční noční šílenou body – piercing  HELL SHOW přímo z nitra pekel. Není pochyb o tom, že bude opět prolito mnoho krve a dalších tekutin.

V pátek se dočká mnoho fanoušků již dlouho toužebně očekávaného vystoupení legendy grind core NAPALM DEATH!!! Ano, zakladatelé a pilíře tohoto žánru konečně dorazí po mnoha peripetiích na podium OEF! Excelentním bonusem pak bude jediné evropské vystoupení skvělého vedlejšího projektu členů Napalm Death a Brutal Truth VENOMOUS CONCEPT. Pro punk fans festival v pátek přinese švédský kultovní crust dvojblok v podobě legend DISFEAR a WOLFBRIGADE. Brutální US brutal death metal předvedou LIVIDITY z Illinois a nelítostnou gore grindovou řezničinu provedou mexičtí OXIDISED RAZOR.

Sobota bude ve znamení holandského válečného „allstar“ death metalu HAIL OF BULLETS, brazilské hard core/punk legendy RATOS DE PORAO a australské grind ´n´ rollové mlátičky BLOOD DUSTER. Tato vysoce explozivní směs bude skvělým vyvrcholením celého festivalu. Nekompromisní, hlučné, oplzlé a extrémní…. Hodně očekávané bude jistě i vystoupení švédské crust legendy MOB 47 nebo španělských řezníků MACHETAZO.

Nesmíme zapomenout, že v průběhu všech tří dní budete mít možnost vidět a vychutnat si i nové objevy extrémní scény a jsme si jisti, že pro sebe objevíte další zajímavé kapely…omrkněte třeba švédské grindery SOUND OF DETESTATION, nasraný crust norských LIVSTID, hyper fastcore belgických A DEN OF ROBBERS, brutální slamming britských CREPITATION, řádně hopsavý goregrind frantíků DEFECAL OF GERBE, řecké velice intenzivní death/grindery SLAVEBREED nebo old school grind singapurských WORMROT…a tak můžeme pokračovat dál…prostudujte OEF web, poslechněte si songy i ne tak známých kaple a mějte oči i uši otevřené!!!

Jako každoročně je pro účastníky festivalu k dispozici několik kempů zdarma (auto máte možnost zaparkovat vedle stanu!), samozřejmostí je také výhradně vegetariánské/veganské občerstvení a plzeňský Gambrinus jako oficiální pivo festivalu, pro znalce je připraven i Plzeňský Prazdroj. Neodmyslitelnou součástí bude opět i obrovský Grind Market.

Cena vstupenky je do 1. července 850 Kč na všechny tři dny;
na místě pak 1000 Kč, samozřejmě včetně festivalového CD OEF 2009, které obdržíte hned u vstupu společně se vstupenkou a programem celého klání.

OBSCENE EXTREME je festival milovníků extrémní hudby a skvělých setkání přátel. Je to mezinárodní megaparty za účasti fans z celého světa. Věříme, že i letos naplníme motto festivalu: ŠÍLENÝ – PŘÁTELSKÝ – EXTRÉMNÍ!!!

Na festival s sebou neberte lahve ani jiné sklo, plechovky, ostré předměty, jakékoliv zbraně, psy, ale naopak s sebou vezměte děti, máte-li nějaké. Je třeba vychovávat novou generaci grinderů a maniaci do 12 let mají vstup zdarma!!! Jako tradičně pro naše nejmenší připravujeme Kinder Grinder školku, kde si budou moci hrát a řádit.

A pro ortodoxní extrémáky, kteří si chtějí tuhle jedinečnou obscénní jízdu užít až do úplného konce, je na neděli 19. července od 20 hodin připravena v pardubickém klubu Ponorka OEF AFTERSHOW PARTY. I tady si můžete hodit mařenou s BLOOD DUSTER, CAPTAIN CLEANOFF, A DNES OF ROBBERS nebo 40GRADI.

Potřebujete ještě nějaký důvod?

Tak nashledanou 16. – 19.7. 2009 ve Svojšicích u Přelouče

K E E P I T E X T R E M E !

Odkazy
www.obsceneextreme.cz

zdroj: Obscene Productions

Diskuze

Žádný komentář. Buďte první...!

Nezávislý | 12.07.09

Top články

Více

Nejnovější diskuze

FEASTEM - World Delirium

Pavel borovička anonym
27.08.18 | 12:30:30

DIMMU BORGIR - Puritanical Euphoric Misanthropia

vlada_t anonym
01.06.18 | 08:03:27

KING SIZE - King Size

Jana Škripová anonym
08.04.18 | 21:37:43

SANTANA - Shape Shifter

Bohumil Mišurec anonym
04.04.18 | 17:26:47

Gary Numan - Pure

Vojta anonym
09.03.18 | 11:35:36

OLYMPIC - Jedeme, jedeme

Péťa Jandodfil anonym
01.03.18 | 20:12:03

LAKE OF TEARS - Illwill

JB anonym
05.02.18 | 04:48:01

FEAR FACTORY - Genexus

stefanos anonym
04.01.18 | 20:19:40

MECHINA - Acheron

Petr anonym
28.11.17 | 14:18:03

DEVIN TOWNSEND PROJECT - Deconstruction

insun anonym
14.10.17 | 11:13:24

Více

Audio

ZNOUZECTNOST - Beat Simplicitas

Čech Orba
Přehrát
Každý věk má hrdiny
Přehrát
Jedeme v autě
Přehrát

Beata Hlavenková - Theodoros

Ιανουάριος
Přehrát
Φεβρουάριος
Přehrát
Μάρτιος
Přehrát
Απρίλιος
Přehrát

DARK GAMBALLE - Zatím dobrý

Bon Pari
Přehrát
Netopýr
Přehrát
Svět za dekou
Přehrát

Více

Video

ARCHEONIC

26.12.16


AWRIZIS

14.10.16


X-CORE

13.10.16


MALIGNANT TUMOUR

20.09.16


SLAYER

07.09.16


Více

Facebook   MySpace   YouTube